06/10/2024
IMG_20180124_170814

Fudbaleri Krupe odigrali su danas prvu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema u Umagu. Protivnik im je bio slovenački prvoligaš NK Domžale.

Prvo poluvrijeme utakmice završeno je bez postignutih golova. Krupa je došla do pogtka u 53. minuti Milanović je poslao loptu u desni ugao gola iza bespomoćnog golmana Mulalića. Utakmica je završena rezultatom  NK Domžale 0 – 1 FK Krupa.

FK Krupa: Nevrez Fejzić, Nemanja Mirosavljević, Nikola Dujaković, Kerim Palić, Aleksandar Vukotić, Saša Nikodijević, Zoran Milutinović, Radosav Aleksić, Slobodan Milanović, Nusmir Fajić, Lazar Marjanović

NK Domžale: Ajdin Mulalić, Amedej Vetrih, Luka Volarič, Lovro Bizajk, Jure Matjašič, Žan Žužek, Andraž Krim, Nermin Hodžić, Adam Gnezda Čerin, Emir Azemović, Denis Tubić