07/10/2024
IMG_20180203_155028

Bosanskohercegovački Premijerligaš Mladost iz Doboj-Kaknja danas je u okviru četvrtog pripremnog prijateljskog susreta u turskoj Anataliji poražen od danskog Superligaša Helsingora rezultatom 1:0, odnsono, ekipe člana najjačeg ranga nogometnog takmičenja u Danskoj.

Danski Superligaš je svoj jedini, i ispostaviće se, pobjedonosni pogodak postigao u 27. minuti preko Mortensena.

Inače, Mladost iz Doboja kod Kaknja ovaj susret je započela u svom najjačem sastavu, s tim da su u nastavku susreta šansu dobili i nogometaši koji su nedavno pojačali redove ovog kluba.

Helsingor (Danska): Vaporakis, Fish, Henriksen, Gregor, Mathevs, Kohler, Basse, Bay, Mortensen, Douglas.

Mladost Doboj-Kakanj (BiH): Velić, Mišić, Benović, Isaković, Regoje, Hiroš, Zahirović, Sadiković, Šišić, Pandža, Dilaver.