06/10/2024
27655125_10159932219165023_296063884559306823_n

U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči drugog dijela sezone mostarski premijerligaš Zrinjski danas je uposao sigurnu pobjedu protiv prvoligaša Sloge iz Siminog Hana.

Zrinjski Mostar – Sloga Simin Han 4:0

Konačni rezultat susreta između Zrinjskog i Sloge je bio 4:0 u korist Mostaraca, a svi pogotci su postignuti u prvom poluvremenu, pogađali su Haris Handžić u 8. minuti, Nemanja Bilbija u 29. i 45. minuti, i Slobodan Jakovljević u 44. minuti susreta.

Inače, Zrinjski je na ovom meču nastupio u sastavu: Pirić – Galić (od 46. Kadušić), Jakovljević (od 66. Laštro), Barišić (od 76. Kokorović), Stojkić (od 66. Hairlahović) – Perišić (od 46. Jamak) , Čirjak – Filipović (od 66. Gržan), Bilbija (od 66. Bencun), Jović (od 66. Hajdarević) – Handžić (od 46. Aćimović)