06/10/2024
IMG_20180224_185245

Završeni su svi susreti današnjeg programa 20. kola Premijer lige BiH, susreti u Sarajevu, Doboju kod Kaknja i Vitezu, a naročito zanimljiv duel odigran je u Doboju kod Kaknja između Mladosti i Zrinjskog iz Mostara.

Mladost Doboj-Kakanj – Zrinjski Mostar 1:2

Nogometaši Zrinjskog iz Mostara upisali su danas pobjedu protiv ekipe Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

“Plemići” su slavili pobjedu zahvaljujući dva postignuta pogotka u prvom dijelu susreta, odnosno, pogotcima Bilbije u 15. minuti i Filipovića u 41. minuti, dok je Mladost smanjila rezultatski zaostatak golom Dilavera u 86. minuti, za konačnih 2:1 u korist Mostaraca.

Zrinjski nakon ove gostujuće pobjede ostaje na drugoj poziciji na premijerligaškoj tabeli, a u srijedu Mostarce na domaćem terenu očekuje derbi protiv lidera prvenstvene tabele, sarajevskog Željezničara.