22/09/2024

Nogometaši premijerligaša Čelika iz Zenice odigrali su još jednu pripremnu prijateljsku utakmicu, ovoga puta protiv srbijanskog Spartaka iz Subotice, te doživjeli novi poraz.

Čelik Zenica – Spartak Subotica (Srbija) 0:3

Susret koji je odigran u turskoj Antaliji između premijerligaša Čelika iz Zenice i srbijanskog prvoligaša Spartaka iz Subotice rezultatski je uvjerljivo pripao Subotičani, rezultatom 3:0, a pogotke su postigli Šormaz, Denković i Đenić, sva tri u prvom poluvremenu, dok je Čelik u drugom poluvremenu promašio jedanaesterac, neprecizan je bio igrač na probi u redovima Zeničana, Selim Ajdemir.

Čelik je nastupio u sljedećem sastavu: Karajbić, Rizvanović, Marković, Georgina, Cubara, Baban, Kurbanov, Simeunović, Blažević, Ajdemir, Alispahić. Igrali još: Volotinen, Vardo, Gulnar, Žuna, Azur, Ugur, Choi;