22/09/2024

FK Željezničar Sarajevo raspisuje javni oglas za prijem zaposlenika na poziciju “Direktor Shopa FK Željezničar”.

Direktor Shopa FK Željezničar:

Potrebni uslovi:

VSS (Pravni ili Ekonomski fakultet);Tri godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;Napredno poznavanje rada na računaru;Aktivno poznavanje engleskog jezika;Posjedovanje vozačke dozvole “B” kategorije.

Opis posla:

Zastupa i predstavlja Shop FK Željezničar;Odgovara za finansijsko poslovanje Shopa;Koordinira i kontroliše rad Voditelja Shopa;

Direktor Shopa FK Željezničar za svoj rad je odgovoran Upravnom odboru.

Kandidati trebaju dostaviti CV sa pratećim pismom i dokazima o ispunjavanju zahtjevanih uslova. Prijave se dostavljaju isključivo elektronskim putem na mail: info@fkzeljeznicar.ba.

Kandidati koji zadovoljavaju navedene kriterije će naknadno biti pozvani na razgovor, nakon kojeg će se izvršiti izbor najuspješnijeg kandidata.

Rok za podnošenje prijava je 13.03.2019. godine.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *