FB_IMG_1596815731911

Odigran je prvi od dva današnja susreta drugog kola Premijer lige BiH, susret u Bijeljini između Radnika i Željezničara iz Sarajeva.

Radnik Bijeljina – Željezničar Sarajevo 0:2

Na Gradskom stadionu u Bijeljini danas su u okviru drugog kola Premijer lige BiH snage odmjerili timovi Radnika i sarajevskog Željezničara.

Sarajlije su bolje otvorile meč, i shodno tome, u 34. minuti pogotkom Mujezinovića poveli sa 1:0, što je ujedno bio i rezultat prvog dijela igre.

Slično kao i prvo poluvrijeme, i nastavak susreta protiče u znaku sarajevskog tima, koji nakon nekoliko polu prilika dolazi do novog pogotka i vodstva rezultatom 2:0, strijelac je u 67. minuti bio Štilić iz jedanaesterca, a što se naposlijetku ispostavilo i kao krajnji epilog ovog duela.

Željezničar je nakon ovog trijumfa zadržao maksimalan učinak na startu prvenstva, te je trenutno prvenstveni lider, dok je Radnik nakon današnjeg poraza ostao na jednom osvojenom bodu iz dva odigrana kola.