FB_IMG_1597419387713

Odigran je prvi od osam mečeva drugog kola Prve lige FBiH, meč u Orašju između Orašja i Bratstva iz Gračanice.

Orašje – Bratstvo Gračanica 2:2

Na stadionu “Goal” u Orašju danas su se u okviru drugog kola Prve lige FBiH sastali Orašje i Bratstvo iz Gračanice.

Prvo poluvrijeme ovog meča bilo je vrlo zanimljivo, a prvobitno je Bratstvo pogotkom Hasikića povelo sa 1:0, da bi domaći pogotkom Mikića poravnali na 1:1, za ishod prvog dijela igre.

U nastavku meča ponovo gosti iz Gračanice prvi dolaze do pogotka i vodstva rezultatom 2:1, strijelac je bio Potural8ć, ali u finišu meča domaći pogotkom Fačića iz jedanaesterca poravnavaju rezultat na 2:2, a što se ispostavilo i kao konačan rezultat meča.

Ovom podjelom bodova naposlijetku zadovoljniji mogu biti domaći, koji su dva puta tokom meča stizali rezultatski deficit.