20200815_190341

Odigrana su sva četiri susreta današnjeg programa drugog kola Prve lige FBiH, a naročito zanimljivo bilo je u Bihaću, gdje je odigran derbi meč ovog kola.

Jedinstvo Bihać – Zvijezda Gradačac 1:0

Na stadionu pod “Borićima” u Bihaću danas je odigran derbi susret drugog kola Prve luge FBiH, sastali su se Jedinstvo i Zvijezda iz Gradačca.

Prvo poluvrijemevovog duela okončalo se neriješeno i bez pogodaka, a u nastavku Jedinstvo prvo dolazi do pogotka i vodstva rezultatom 1:0, strijelac je bio Haračić.

Do kraja meča Jedinstvo je bilo nešto bolji tim, međutim, konkretnih prilika za nove pogotke nije više bilo, te se ovaj duel na kraju i okončao minimalnom pobjedom Bišćana.

Jedinstvo je ovim trijumfom sada na šest bodova iz dva odigrana prvenstvena meča, dok je Zvijezda i dalje bez bodova.