FB_IMG_1598893319954

Odigran je prvi susret današnjeg programa šestog kola Premijer lige BiH, susret u Bijeljini između Radnika i Sarajeva.

Radnik Bijeljina – Sarajevo 0:2

Na Gradskom stadionu u Bijeljini danas su u okviru šestog kola Premijer lige BiH snage odmjerili Radnik i Sarajevo.

Tim iz Sarajeva idealno je otvorio ovaj meč i već u 18. minuti poveo sa 1:0, strijelac pogotka bio je Dupovac.

Samo četrnaest minuta kasnije već je bilo 2:0 za goste iz Sarajdva, mrežu Bijeljinaca, za ujedno i rezultat prvog poluvremena pogodio je Ahmetović.

U nastavku susreta i Radnik je pokušavao postići pogodak i tako vratiti rezultstsku neizvijesnost u ovaj meč, međutim, Sarajevo je, ispostaviće se, rutinski privelo utakmicu kraju, i rezultatim 2:0 stiglo do pobjede i nova tri boda.

Sarajevo je sa ovom pobjedom sada drugoplasirani tim prvenstvene tabele, dok se Radnik nakon ovog poraza nalazi na začelju prvenstva.