FB_IMG_1606070170348

Odigran je i posljednji susret petnaestog kola Premijer lige BiH, susret u Širokom Brijegu između Širokog Brijega i Radnika iz Bijeljine.

Široki Brijeg – Radnik Bijeljina 5:0

Na stadionu “Pecara” u Širokom Brijegu danas su se u okviru petnestog kola Premijer lige BiH sastali timovi Širokog Brijega i Radnika iz Bijeljine.

Ovaj susret je od svog početka pa do kraja išao u smjeru pobjede Širokog Brijega, te nije bio rezultatski neizvijestan, u konačnici je rezultat glasio 5:0 za Širokobriježane.

Za visoku pobjedu domaćih pogađali su Toni Jović u 4. i 33. minuti, Stipe Jurić u 31. minuti, Kristijan Medić u 71. minuti i Viktor Angelov u 76. minuti utakmice.

Široki Brijeg je nakon ovog trijumfa ostao u gornjem dijelu prvenstva, dok je Radnik nakon poraza ostao u donjem dijelu prvenstvene tabele.