131344511_2804165663183945_5686940236115642767_o

Odigran je drugi susret današnjeg programa devetnaestog kola Premijer lige BiH, susret u Vrapčićima između Veleža iz Mostara i Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

Velež Mostar – Mladost Doboj-Kakanj 4:0

Na stadionu “Rođeni” u Vrapčićima danas su se u okviru devetnaestog kola Premijer lige BiH sastali timovi Veleža iz Mostara i Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

Tim iz Mostara je znatno bolje ušao u meč od svojih rivala iz Doboja kod Kaknja, te je Velež pogotcima Cvijanovića u 34. minuti i u 38. miniti nakon prvog poluvremena imao rezultatsku prednost od 2:0, i već tada dobru zalihu u golovima uoči nastavka susreta.

U nastavku meča domaći u 83. minuti pogotkom Zvonića prvobitno dolaze u vodstvo od 3:0, da bi u 87. minuti Anđušić svojim pogotkom postavio konačnih 4:0 za Mostarce.

Velež je ovim trijumfom došao do treće pozicije prvenstvene tabele, dok je Mladost nakon poraza ostala u donjem dijelu prvenstva.