IMG_20210807_190620

Odigran je prvi susret četvrtog kola Premijer lige BiH, u Trebinju su snage odmjerili timovi Leotara i Tuzla City.

Leotar Trebinje – Tuzla City 0:2

Na Stadionu “Police” u Trebinju danas su se u okviru susreta četvrtog kola Premijer lige BiH sastale ekipe Leotara i Tuzla City.

Susret nije mogao početi bolje po goste iz Tuzle, koji već u 1. minuti pogotkom Mešinovića dolaze do prednosti od 1:0, što se ispostavilo i ishodom prvog poluvremena, a zatim u nastavku meča Tuzlaci u 54. minuti pogotkom Krpića dolaze i do 2:0, a što se ispostavilo i kao konačan rezultat ovog meča, uz podatak da je Tuzla City u finišu opstala i sa igračem manje u polju, s obzirom da je crveni karton u 94. minuti dobio Mirza Mehanović.

Tuzla City je ovim trijumfom sada na skoru od tri meča i tri pobjede, dok je Leotar u prva četiri prvenstvena kola ubilježio jednu pobjedu, jedan remi, i dva poraza.