06/10/2024
235144411_3010119119255264_4361618521126727478_n

Na stadionu “Rođeni” u Vrapčićima odigran je drugi meč petog kola Premijer lige BiH, sastali su se Velež iz Mostara i Sloboda iz Tuzle.

Velež Mostar – Sloboda Tuzla 0:2

Stadion “Rođeni” u Vrapčićima večeras je bio mjesto odigravanja meča petog kola Premijer lige BiH, sastali su se Velež iz Mostara i Sloboda iz Tuzle.

Susret nije mogao početi bolje po goste iz Prijedora, koji u 27. minuti pogotkom Beganovića dolaze do prednosti od 1:0, što se ispostavilo i kao ishod prvog poluvremena.

U nastavku meča Velež je nastojao stići rezultatski zaostatak, međutim, Tuzlaci u 67. minuti postižu drugi pogodak, te dolaze do prednosti od 2:0, strijelac pogotka za, ispostaviće se i pobjedu gostiju tim rezultatom bio je Maksimović.

Sloboda je ovim trijumfom došla do svog trinaestog ovosezonskog boda, dok je Velež ostao na četiri osvojena boda.