20/09/2024

Odigrani su svi mečevi drugog kola Prve lige FBiH, a naročito zanimljivi mečevi bili su u Goraždu, i u Banovićima.

Goražde – Jedinstvo Bihać 2:0

U Goraždu su se danas u okviru drugog kola Prve lige FBiH sastali timovi Goražda i Jedinstva iz Bihaća.

Ekipa Goražda je idealno otvorila i meč i pogotcima Mehića i Đuderije na poluvremenu imali prednost rezultatom 2:0, a taj rezultat zadržao se kasnije i tokom drugog poluvremena, te je Goražde došlo do pobjede i tri boda.

Goražde je ovim trijumfom ujedno upisalo svoja prva tri ovosezonska boda, dok je Jedinstvo sada na skoru od jednog trijumfa i jednog poraza u samom uvodu prvenstva.

Budućnost Banovići – BFK Simm-Bau Kosova 0:0

Na Gradskom stadionu u Banovićima danas su se u okviru drugog kola ovosezonskog izdanja Prve lige FBiH sastali timovi Budućnosti i BFK Simm-Bau iz Kosove.

Prvo poluvrijeme okončalo se bez pogodaka, a i u nastavku nije bilo ništa bolje po tom pitanju, te se 0:0 na kraju ispostavilo i kao konačan rezultat meča.

Ovim remijem ekipe Budućnosti i BFK Simm-Bau mogu biti relativno zadovoljne, s obzirom na činjenicu da su izbjegle poraz.