24/09/2024

Odigran je prvi susret današnjeg programa dvanaestog kola Premijer lige BiH, susret u Prijedoru između Rudara i Slobode iz Tuzle.

Rudar Prijedor – Sloboda Tuzla 1:1

Na Gradskom stadionu u Prijedoru danas su se u okviru susreta dvanaestog kola Premijer lige BiH sastali timovi Rudara i tuzlanske Slobode.

Ekipa Rudara bilje je ušla u meč, i pogotkom Amoaha u 30. minuti došla do prednosti od 1:0, međutim, Tuzlaci u 36. minuti pogotkom Maksimovića iz jedanaesterca poravnavaju rezultat na 1:1, što se kasnije ispostavilo kao krajnii ishod, ne samo prvog poluvremena, već i čitavog susreta.

Ovom podjelom bodova ekipa Rudara ostala je u donjem dijelu prvenstvene tabele, dok je Sloboda ostala na četvrtoj poziciji tabele ovosezonskog prvenstva.