FB_IMG_1634999997834

Danas je odigrano sedam od osam mečeva jedanaestog kola Prve lige FBiH, a naročito zanimljivo bilo je na mečevima u Hadžićima, i u Bihaću.

Radnik Hadžići – Igman Konjic 0:1

U Hadžićima su se danas u okviru jedanaestog kola Prve lige FBiH sastali timovi Radnika i Igmana i iz Konjica.

Ekipa Igmana je idealno otvorila i meč i pogotkim Sabljice došla do prednosti od 1:0, a taj rezultat zadržao se kasnije i tokom prvog, ali drugog poluvremena, te je tim iz Konjica došao do pobjede i tri boda.

Ovom pobjedom Igman je ostao drugoplasirani tim prvenstvene tabele, dok je Radnik sada na devetoj poziciji ovosezonskog prvenstva.

Jedinstvo Bihać – Zvijezda Gradačac 1:0

Na stadionu pod “Borićima” u Bihaću danas su se u okviru jedanaestog kola ovosezonskog izdanja Prve lige FBiH sastali timovi Jedinstva i Zvijezde iz Gradačca.

Ekipa iz Bihaća idealno je otvorila susret, i već u uvodu istog pogotkom Samardžića povela sa 1:0, što se kasnije ispostavilo, ne samo ishodom prvog poluvremena, već i čitavog meča.

Jedinstvo je ovim trujumfom sada na trinaestoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Zvijezda uslijed poraza sada na četrnaestoj poziciji tabele ovosezonskog prvenstva.