07/10/2024
IMG_20220406_172701

Odigran je prvi meč polufinala ovosezonskog Kupa BiH, meč u Sarajevu, između Sarajeva i Igmana iz Konjica.

Sarajevo – Igman Konjic 2:0

Na stadionu “Asim Ferhatović Hase” u Sarajevu danas je odigran prvi meč polufinala Kupa BiH između Sarajeva i Posušja, a ekipa portala sportskevijesti.com posjetila je ovo nogometno zdanje i medijski popratila ovaj zanimljiv susret.

Ovaj duel je počelo napadima Sarajeva, čiji su igrači uvodnim minutama ozbiljno prijetili, a u 28. minuti domaći su došli i do prednosti od 1:0, strijelac pogotka bio je Avramovski, za ispostavilo se kasnije I ishod prvog poluvremena.

U nastavku susreta, u 71. minuti Sarajevo poduplava svoju prednost na 2:0, mrežu tima iz Konjica ovoga puta pogađa Čataković, za ujedno i konačni epilog ovog duela.

Ovom pobjedom Sarajevo je napravilo veliki posao prema finalu Kupa BiH, a uoči uzvratnog duela ovih timova, kada će domaćinstvo biti obrnuto.