IMG_20220410_185401

Odigran je i drugi susret današnjeg programa dvedeset i petog kola Premijer lige BiH, tačnije, susret u Tuzli između Slobode i Veleža iz Mostara.

Sloboda Tuzla – Velež Mostar 1:2

Na stadionu “Tušanj” u Tuzli danas su se u okviru susreta dvadeset i petog kola Premijer lige BiH sastali timovi Slobode i Veleža iz Mostara.

Velež je bolje otvorio meč, i u 29. minuti poveo sa 1:0, strijelac je bio Džanković, za ujedno i rezultat prvog poluvremena, a u nastavku Mostarci u 76. minuti pogotkom Ćosića dolazi do 2:0, da bi Sloboda u 91. minuti pogotkom Jusića smanjila vodstvo gostiju na 2:1, što je bio i konačan rezultat susreta.

Ovom pobjedom Velež je ostao na sedmoj poziciji, dok je Sloboda nakon poraza ostala osmoplasirani tim ovosezonskog prvenstva.