FB_IMG_1652634038646

Odigran je i drugi susret današnjeg programa trideset i prvog kola Premijer lige BiH, susret u Posušju između Posušja i Zrinjskog iz Mostara.

Posušje – Zrinjski Mostar 2:2

Na stadionu “Mokri Dolac” u Posušju danas su se u okviru trideset i prvog kola Premijer lige BiH sastali Posušje i Zrinjki iz Mostara.

Mostarci su bolje ušli u ovaj duel, i pogotkom Bilbije u 37. minuti došli do vodstva rezultatom 1:0, za ujedno i ishod prvog poluvremena, da bi u nastavku domaći u 51. minuti pogotkom Begića poravnali na 1:1, a zatim pogotkom Milanovića u 54. minuti poveli sa 2:1, međutim, Mostarci su u 62. minuti novim golom Bilbije došli do 2:2, što se ispostavilo kao konačan rezultat ovog meča.

Ovom podjelom bodova Posušje je sada na desetoj poziciji na tabeli, sa dobrim šansama da izbori opstanak u ligi, dok je Zrinjski ostao prvoplasirani tim prvenstvene tabele.

Tabela Premijer lige BiH nakon nepotpunog trideset i prvog kola Premijer lige BiH: