IMG_20220522_181454

Odigrani su preostali mečevi trideset i drugog kola Premijer lige BiH, mečevi u Sarajevu, Banjaluci, Tuzli, i u Bijeljini.

Željezničar Sarajevo – Široki Brijeg 0:0

Na stadionu “Grbavica” u Sarajevu danas je odigran meč trideset i drugog kola Premijer lige BiH između Željezničara i Širokog Brijega, a ekipa portala sportskevijesti.com posjetila je ovo nogometno zdanje i medijski popratila ovaj zanimljiv susret.

Prvo poluvrijeme ovog duela proteklo je uglavnom u igri između dva kaznena prostora, s tim da je Željezničar imao nešto veći posjed lopte, međutim, mreže golmana su mirovale, a u nastavku meča Željezničar je imao terensku inicijativu, međutim, pogađali su domaći i okvir gola, bez konkretne završnice, i 0:0 se kasnije ispostavilo kao konačan rezultat susreta.

Ovom podjelom bodova Željezničar je ostao na petoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Široki Brijeg ostao sedmoplasirana ekipa prvenstva.