06/10/2024
FB_IMG_1653515135071

Fudbalski klub Radnik iz Hadžića poražen je danas u okviru dvadeset i osmog kola Prve lige FBiH na gostovanju kod Jedinstva iz Bihaća, a iz hadžićkog kluba smatraju da su na tom meču pokradeni, te su se tim povodom oglasili i saopštenjem za javnost.

“Radnik je izgubio od Jedinstva (5:3) predvođenog sudijom Harisom Poprženovićem, koji je domaćinu dosudio dva penala, pored čega je našim igračima dodijelio dva crvena kartona.

Naša ekipa je golovima Kenana Dervišagića (dva puta) i Gaibije Hukića vodila s 3:1 na poluvremenu, ali gosti su uz pomoć sramotnog Poprženovića došli do preokreta.

Glavni sudija susreta potrudio se odmah na početku drugog poluvremena isključiti strijelca dva pogotka Dervišagića, nakon što mu je dodijelio drugi žuti karton iz samo njemu poznatog razloga.

Ovakve utakmice i suđenje nažalost nisu ništa novo u našem fudbalu, ali izgleda da se određeni bezobraznici trude pomjerati granice.” – stoji u saopštenju FK Radnik Hadžići.