FB_IMG_1657986760585

Odigran je drugi susret prvog kola Premijer lige BiH za sezonu 2022/23, susret u Doboju kod Kaknja između Igmana iz Konjica i Širokog Brijega.

Igman Konjic – Široki Brijeg 0:1

Na stadionu “MGM Farm Arena” u Doboju kod Kaknja danas su se u okviru prvog kola Premijer lige BiH sastali hercegovački timovi, timovi Igmana iz Konjica i Širokog Brijega.

Nako prvog poluvremena nije bilo pogodaka, uz podatak da je Igman bio bolji tim na terenu, a u nastavku su gosti iz Širokog Brijega u 55. minuti pogotkom Lukića dolaze do prednosti rezultatom 1:0, što se na kraju ispostavilo i kao konačan epilog duela.

Široki Brijeg je ovom gostujućom pobjedom idealno otvorio novu sezonu Premijer lige BiH, dok je Igman nasuprot tome loše startao u svom debitantskom nastupu u najjačem rangu nogometnog takmičenja u BiH.