FB_IMG_1658260691584

U Tirani je večeras odigran prvi meč drugog pretkola Konferencijske lige, sastali su se KF Tirana i Zrinjski iz Mostara.

KF Tirana (Albanija) – Zrinjski Mostar 0:1

U glavnom gradu Albanije, u Tirani, večeras je odigran prvi meč drugog pretkola Konferencijske lige, sastali su se KF Tirana i Zrinjski iz Mostara.

Ekipa Zrinjskog je bolje ušla u ovaj meč, i već u 12. minuti pogotkom Bilbije iz jedanaesterca došla do prednosti rezultatom 1:0, što se kasnije, unatoč još nekoliko izglednih prilika za Mostarce, ispostavilo, ne samo ishodom prvog poluvremena, već i čitavog meča.

Ekipa Zrinjskog je ovim trijumfom napravila veliki korak prema plasmanu u treće pretkolo Konferencijske lige, a za potvrdu toga potrebno je da neporažene ostanu u revanš meču koji se igra u Mostaru.