FB_IMG_1660851989229

U Mostaru je odigran prvi meč četvrtog pretkola Konferencijske lige, meč između Zrinjskog i slovačkog kluba Slovan iz Bratislave.

Zrinjski Mostar – Slovan Bratislava 1:0

Na stadionu pod “Bijelim brijegom” u Mostaru večeras su se u okviru prvog susreta četvrtog pretkola Konferencijske lige sastali timovi Zrinjskog i Slovana iz Bratislave.

Prvo poluvrijeme ovog duela okončalo se bez pogodaka, a u nastavku prvobitno Slovan u 69. minuti ostaju sa igračem manje, s obzirom da je crveni karton dobio Barseghyan, a Zrinjski u 89. minuti nakon niza propušteni prilika dolazi do vodstva od 1:0, gol je postigao Bilbija, što se kasnije ispostavilo i kao konačan rezultat susreta.

Ekipa Zrinjskog je ovim trijumfom napravio dobar posao vezano za plasman u narednu rundu takmičenja, a pred revanš meč koji se igra za sedam dana u Bratislavi.