FB_IMG_1661024252813

Odigran je i treći susret današnjeg programa šestog kola Premijer lige BiH, susret u Modriči između Sloge iz Doboja i Širokog Brijega.

Sloga Doboj – Široki Brijeg 1:1

Na stadionu “dr. Milan Jelić” u Modriči večeras su se u okviru šestog kola Premijer lige BiH sastali Sloga iz Doboja i Široki Brijeg.

Ekipa Širokog Brijega bolje je ušla u ovaj meč, i u 38. minuti pogotkom Ćavara iz jedanaesterca došla do vodstva rezultatom 1:0, što je bio i rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku tim iz Doboja u 50. minuti pogotkom Milakovića poravnao na 1:1, što je bio i konačan rezultat susreta, uz podatak da su Širokobriježani duel završili sa igračem manje u polju, s obzirom da je u 94. minuti Ćavar dobio crveni karton.

Ovom podjelom bodova Sloga je ostala na šestoj poziciji na tabeli, dok je Široki Brijeg ostao prvoplasirani tim prvenstvene tabele.