29/09/2024

Odigran je i posljednji meč današnjeg programa desetog kola Premijer lige BiH, meč u Modriči, gdje su se sastali Sloga iz Doboja i Tuzla City.

Sloga Doboj – Tuzla City 0:3

Na stadionu “dr. Milan Jelić” u Modriči večeras su se u okviru desetog kola Premijer lige BiH sastali Sloga iz Doboja i Tuzla City.

Ekipa iz Tuzle idealno je otvorila meč i već u 1. minuti pogotkom Mišića povela sa 1:0, za ujedno i ishod prvog poluvremena, a u nastavku Tuzla City u 57. minuti pogotkom Smajlagića dolazi do 2:0, da bi u 74. minuti drugim golom Mišića na susretu gosti došli i do 3:0, što je bio i krajnji epilog ovog duela.

Tuzla City je ovim trijumfom sada na prvoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Sloga nakon poraza sada šestoplasirani tim prvenstva.