29/09/2024

Odigran je i posljednji današnji meč desetog kola Premijer lige BiH, meč u Zenici između Sarajeva i Širokog Brijega.

Sarajevo – Široki Brijeg 0:0

Na stadionu “Bilino Polje” u Zenici večeras je odigran meč desetog kola Premijer lige BiH između Sarajeva i Širokog Brijega, a ekipa portala sportskevijesti.com posjetila je ovo nogometno zdanje i medijski popratila ovaj zanimljiv susret.

Prvo poluvrijeme ovog meča okončalo se bez pogodaka, uz podatak da je Sarajevo bilo bolji tim i sve vrijeme imalo terensku inicijativu, a i u nastavku bolja igra sarajevskog tima, pogađalo je Sarajevo dva puta i okvir gola, Široki Brijeg se većinom branio, no golova na kraju ipak nije bilo, i 0:0, odnosno, neriješeno, bio je konačan epilog ovog duela.

Ovom podjelom bodova Sarajevo je sada na četvrtoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Široki Brijeg sada drugoplasirani tim prvenstva.