1663428108613

Odigrani su današnji mečevi šestog kola Prve lige FBiH, a jedan od zanimljivijih susreta odigran je u Banovićima, gdje su se sastali Budućnost i Radnički iz Lukavca.

Budućnost Banovići – Radnički Lukavac 3:3

U Banovićima su se danas u okviru šestog kola Prve lige FBiH sastali timovi Budućnosti i Radničkog iz Lukavca.

Ekipa iz Lukavca je bolje ušla u meč i pogotcima Ahmetovića i Hrvanovića došla do vodstva od 2:0, međutim, domaći uzvraćaju pogotcima Đerzića i Pirića te dokaze do 2:2, za ujedno i rezultat prvog poluvremena, a u nastavku Radnički drugim pogotkom Ahmetovića dolazi do vodstva od 3:2, no Budućnost pogotkom Husića poravnava na 3:3, što se ispostavilo i kao konačan epilog ovog duela, a jedan od pogodaka ekipe Radničkog možete pogledati u narednom video prilogu, tako što ćete koristiti sljedeći link:

Ovom podjelom bodova Budućnost je sada na trećoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Radnički sada devetoplasirani tim prvenstva.