29/09/2024

Odigran je prvi susret trinaestog kola Premijer lige BiH, susret u Doboju kod Kaknja između Igmana iz Konjica i Veleža iz Mostara.

Igman Konjic – Velež Mostar 0:1

Na stadionu “MGM Farm Arena” u Doboju kod Kaknja danas su se u okviru susreta trinaestog kola Premijer lige BiH sastali timovi Igmana iz Konjica i Veleža iz Mostara.

Prvo poluvrijeme ovog duela okončalo se brz pogodaka, a u nastavku Igman u 83. minuti zbog crvenog kartona koji je dobio Bešagić ostaje sa igračem manje, a tim Veleža je u 86. minuti iskoristio brojčanu prednost, te pogotkom Zajmovića došao do vodstva od 1:0, što se na kraju ispostavilo i kao krajnji epilog meča.

Velež je ovom pobjedom sada na šestoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Posušje nakon poraza ostalo na desetoj poziciji prvenstvene tabele.