29/09/2024

Odigrani su današnji mečevi sedamnaestog kola Prve lige FBiH, a jedan od zanimljivijih susreta odigran je u Bihaću, gdje su se sastali Jedinstvo i Mladost iz Doboja kod Kaknja.

Jedinstvo Bihać – Mladost Doboj-Kakanj 1:2

Na stadionu pod “Borićima” u Bihaću danas su se u okviru sedamnaestog kola Prve lige FBiH sastali timovi Jedinstva i Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

Ekipa iz Doboja kod Kaknja bolje je ušla u meč, te nakon što je nogometaš Jedinstva, Drina, pospremio loptu u vlastitu mrežu došli do vodstva od 1:0, no Bišćani pogotkom Merdovića poravnavaju na 1:1, što je bio i ishod prvog poluvremena, da bi u nastavku Mladost pogotkom Jelačića došla do vodstva od 2:1, a taj rezultat se kasnije ispostavio i kao konačan na meču.

Ovom pobjedom Mladost je sada na desetoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Jedinstvo poslije poraza sada trinaestoplasirani tim prvenstva.

Najzanimljivije detalje sa susreta pod “Borićima” možete pogledati u sljedećem video prilogu, tako što ćete koristiti sljedeći link: