FB_IMG_1679248785108

Odugran je drugi susret današnjeg programa dvadeset i trećeg kola Premijer lige BiH, susret u Širokom Brijegu između Širokog Brijega i Tuzla City.

Široki Brijeg – Tuzla City 1:1

Na stadionu “Pecara” u Širokom Brijegu danas je odigran susret dvadeset i trećeg kola Premijer lige BiH, sastali su se Široki Brijeg i Tuzla City.

Ekipa iz Tuzle je bolje ušla u meč i pogotkom Ivaniadzea u 31. minuti došla do vodstva od 1:0, što je bio i rezultat nakon prvih četrdeset i pet minuta igre, a u nastavku domaći u 68. minuti golom Mašića poravnavaju na 1:1, što se kasnije ispostavilo i kao konačni rezultat ovog susreta.

Ovom podjelom bodova Široki Brijeg je ostao na trećoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Tuzla City sada devetoplasirani tim prvenstva.