IMG_20230402_171022

Odigran je posljednji susret dvadeset i četvrtog kola Premijer lige BiH, susret u Tuzli između Slobode i Sarajeva.

Sloboda Tuzla – Sarajevo 2:3

Na stadionu “Tušanj” u Tuzli danas je odigran susret dvadeset i četvrtog kola Premijer lige BiH između Slobode i Sarajeva.

Ekipa Slobode idealno je otvorila meč, i pogotcima Bekića u 8. minuti i u 14. minuti došla do prednosti od 2:0, međutim, Sarajevo pogotcima Ziljkića iz jedanaesterca u 33. minuti, i Čatakovića u 36. minuti poravnava na 2:2, za ujedno i rezultat prvog poluvremena, a u nastavku ekipa iz Sarajeva pogotkom Avramovskog u minuti dolazi do potpunog preokreta i vodstva od 3:2, što je bio i konačni epilog ovog duela.

Sarajevo je ovom pobjedom ostalo na šestoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Sloboda nakon poraza sada na poziciji tabele ovosezonskog prvenstva.