IMG_20230402_153218

Odigran je prvi meč današnjeg programa dvadeset i četvrtog kola Premijer lige BiH, meč u Doboju između Sloge i Veleža iz Mostara.

Sloga Doboj – Velež Mostar 0:2

Na stadionu “Luke” u Doboju danas je odigran susret dvadeset i četvrtog kola Premijer lige BiH, sastali su se Sloga i yvelež iz Mostara.

Ekipa Veleža bolje je ušla u meč, i pogotkom Haskića u 38. minuti došla do vodstva od 1:0, za ujedno i rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku Mostarci u 66. minuti pogotkom Lauša došli i do 2:0, što je bio i konačan epilog ovog duela, uz pofćfatak da je Sloga u 90. minuti promašila jedanaesterac, neprecizan sa jedanaest metara bio je Mihajlović.

Velež je ovom pobjedom ostao na petoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Sloga nakon poraza sada posljednjeplasirani tim prvenstva.