IMG_20230507_164052

Odigran je prvi susret današnjeg programa tridesetog kola Premijer lige BiH, u Konjicu su se sastali Igman i Leotar iz Trebinja.

Igman Konjic – Leotar Trebinje 2:0

Na Gradskom stadionu u Konjicu danas su se u okviru susreta tridesetog kola Premijer lige BiH sastali timovi Igmana i Leotara iz Trebinja.

Nakon prvog četrdeset i pet minuta mreže oba golmana su mirovale, a u nastavku Igman u 60. minuti golom Ramića dokazi do vodstva od 1:0, potom u 65. minuti Leotar ostaje sa igračem manje, s obzirom da je crveni karton dobio Šipovac, da bi domaći u 82. minuti novim golom Ramića došli do 2:0, što je bio i konačan rezultat ovog meča.

Igman je ovom pobjedom sada na osmom mjestu prvenstvene rabele, dok je Leotar ostao posljednjeplasirani tim prvenstva.