05/10/2024
IMG_20230514_134428

Tokom jučerašnjeg dana odigran je samo jedan duel trideset i prvog kola Premijer lige BiH, duel u Trebinju između Leotara i Tuzla City.

Reklo bi se prvenstveni “duel kao duel”, međutim, ovaj duel je ujedno bio i direktni obračun dva tima u borbi za opstanak u ligi, a pripao je rezultatom 3:2 u korist Leotara.

Niti to ne bi bilo ništa sporno, dakle ne bilo sporno to što je domaćin u važnom meču savladao svog gosta, i tako popravio svoje šanse vezano za opstanak u ligi, da drugi gol ekipe iz Trebinja, u tom trenutku, u 45. minuti prvog poluvremena izjednačujući, za tada 2:2, nije postignut rukom, doduše gol zapravo nije postignut rukom, ali jeste rukom upisana asistencija za isti.

U sljedećem video prilogu možete pogledati snimak pogotka ekipe Leotara, i prosuditi i sami, a tako što ćete koristiti sljedeći link: