1000012020

Odigran je i posljednji susret današnjeg programa četvrtog kola Premijer lige BiH, susret u Vrapčićima između Veleža iz Mostara i Širokog Brijega.

Velež Mostar – Široki Brijeg 1:1

Na stadionu “Rođeni” u Vrapčićima večeras su se u okviru četvrtog kola Premijer lige BiH sastali Velež iz Mostara i Široki Brijeg.

Ekipa iz Širokog Brijega je bolje ušla u meč, i u 20. minuti pogotkom Kpana došla do prednosti od 1:0, što je bio i ishod prvog poluvremena, da bi u nastavku domaći u 48. minuti golom Zvonića došli do poravnanja na 1:1, što je bio i krajnji epilog ovog duela.

Velež je ovom podjelom bodova došao do svog petog ovosezonskog boda, dok je Široki Brijef poslije neriješenog rezultata sada na skoru od sedam bodova iz tri odigrana susreta.