1000012062

Odigran je i posljednji susret četvrtog kola Premijer lige BiH, susret u Tuzli između Tuzla City i Sarajeva.

Tuzla City – Sarajevo 1:2

Na stadionu “Tušanj” u Tuzli danas su se u okviru četvrtog kola Premijer lige BiH sastali Tuzla City i Sarajevo.

Ekipa iz Sarajeva je bolje ušla u meč, i u 19. minuti pogotkom Čatakovića došla do prednosti od 1:0, da bi golom Ziljkića u 27. minuti gosti povisili vodstvo na 2:0, što je bio i ishod prvog poluvremena, a u nastavku domaći u 56. minuti golom Šukilovića smanjuju prednost Sarajeva na 2:1, a što je bio i krajnji epilog ovog duela.

Sarajevo je ovom podjelom bodova došao do svog šestog ovosezonskog boda, dok je Tuzla City poslije poraza sada na skoru od tri boda iz tri odigrana susreta.