IMG_20231104_173641

Odigran je drugi meč današnjeg programa trinaestog kola Premijer lige BiH, meč u Sarajevu, između Željezničara i Sloge iz Doboja.

Željezničar Sarajevo – Sloga Doboj 1:0

Na stadionu “Grbavica” u Sarajevu večeras su se u okviru susreta jedanaestog kola Premijer lige BiH sastali Željezničar i Sloga iz Doboja, a ekipa portala sportskevijesti.com je posjetila ovo nogometno zdanje, i medijski popratila zanimljiv susret.

Nakon prvog poluvremena ovog duela nije bilo pogodaka, a u nastavku Željezničar je u 79. minuti dolazi do pogotka i vodstva od 1:0, strijelac, za ispostaviće se kasnije, i konačni rezultat meča bio je Haračić.

Željezničar je ovom pobjedom sada na šestoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Sloga nakon poraza, sada sedmoplasirani tim prvenstva.