FB_IMG_1699106096917

Odigran je prvi susret današnjeg programa trinaestog kola Premijer lige BiH, susret u Konjicu između Igmana i Zvijezde 09 Brgule.

Igman Konjic – Zvijezda 09 Brgule 3:1

Na Gradskom stadionu u Konjicu danas su se u okviru susreta trinaestog kola Premijer lige BiH sastali Igman i Zvijezda 09 Brgule.

Ekipa Igmana bolje je ušla u meč, i golom Bodula u 24. minuti došla do orednosti od 1:0, no Brguljani u 8. minuti golom Karaklajića poravnavaju na 1:1, no bi domaći u 42. minuti pogotkom Ramića dolaze do novog vodstva, ovoga puta rezultatom 2:1, a što je bio i ishod prvog poluvremena, da bi u nastavku Konjičani u 80. minuti golom Denkovića povisili prednost na 3:1, što se kasnije ispostavilo i kao konačni epilog ovog duela.

Igman je ovim trijumfom sada na poziciji prvenstvene tabele, dok je Zvijezda 09 poslije poraza ostala posljednjeplasirani tim prvenstva.