IMG_20231104_145600

Odigrani su današnji mečevi trinaestog kola Prve lige FBiH, a naročito zanimljivo bilo je u Gračanici, gdje su se sastali Bratstvo Sloboda iz Tuzle.

Bratstvo Gračanica – Sloboda Tuzla 2:1

Na stadionu “Luke” u Gračanici danas su se u okviru trinaestog kola Prve lige FBiH sastali timovi Bratstva Slobode iz Tuzle.

Prvo poluvrijeme ovog duela okončalo se bez pogodaka, a u nastavku Bratsvo golom Poturalića dolazi do prednosti od 1:0, no Tuzlaci golom Imamagića iz jedanaesterca poravnavaju na 1:1, da bi domaći golom Carvalha došli do nove prednosti, ovoga puta od 2:1, a što je bio i krajnji epilog ovog duela.

Ovom pobjedom Bratstvo je sada na devetoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Sloboda unatoč porazu ostala prvoplasirani tim ovosezonskog prvenstva.