IMG_20231217_170149

Odigran je i drugi susret današnjeg programa osamnaestog kola Premijer lige BiH, susret u Vrapčićima između Veleža iz Mostara i Igmana iz Konjica.

Velež Mostar – Igman Konjic 1:1

Na stadionu “Rođeni” u Vrapčićima danas su se u okviru susreta osamnaestog kola Premijer lige BiH sastali Velež iz Mostara i Igman iz Konjica.

Ekipa iz Konjica idealno je otvorila meč, i golom Denkovića već u 3. minuti došla do prednosti od 1:0, što je bio i rezultat prvog poluvremena, a u nastavku domaći u 88. minuti dolaze do poravnanja rezultata na 1:1, strijelac za, ujedno i konačni epilog ovog duela, bio je Hrkać, uz podatak da je Igman meč završio sa igračem manje, s obzirim da je crveni karton u 90. minuti dobio Sipović.

Poslije ovog remija, Velež je sada na trećoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Igman ostao pretposljednji tim prvenstva.