20/09/2024

Odigrana su četiri današnja, preostala, meča prvog kola Prve lige FBiH za sezonu 2024/25, a jedan od zanimljivijih susreta odigran je u Bihaću, gdje su se sastali Jedinstvo i Gradina iz Srebrenika.

Jedinstvo Bihać – Gradina Srebrenik 1:3

Na stadionu “pod Borićima” u Bihaću danas su se u okviru prvog kola Prve lige FBiH sastali timovi Jedinstva i Gradine iz Srebrenika.

Ekipa Gradine je bolje ušla u sustet i pogotkom Salkanovića povela sa 1:0, no Bišćani golom Marriage poravnavaju na 1:1, što je bio i rezultat nakon prvog poluvremena, da bi u nastavku gosti golovima Numanovića došli do 3:1, a što je bio i konačni rezultat ovog duela.

Ovom pobjedom Gradina je na najbolji način otvorila novu sezonu, dok je Jedinstvo, suprotno tome, loše ušlo u novo prvenstvo