19/09/2024

Odigrana su tri današnja meča drugog kola Prve lige FBiH za sezonu 2024/25, a jedan od zanimljivijih susreta odigran je u Zenici, gdje su se sastali Čelik i Jedinstvo iz Bihaća.

Čelik Zenica – Jedinstvo Bihać 4:1

Na stadionu “Bilino polje” u Zenici danas su se u okviru drugog kola Prve lige FBiH sastali timovi Čelika i Jedinstva iz Bihaća.

Ekipa iz Zenice bolje je ušla u meč, i golom Međuseljca stigla do vodstva od 1:0, no Bišćani ubrzo poravnavaju na 1:1, da bi Čelik pogotkom Smajlovića ponovo došao do vodstva, ovoga puta od 2:1, za ujedno i rezultat prvog poluvremena, a u nastavku Zeničani, prvobitno autogolom igrača Jedinstva Hadžićima, te pogotkom Međuseljca dolaze do prednosti od 4:1, a što je bio i konačni rezultat susreta.

Ovom pobjedom Čelik je sada prvoplasirsni tim prvenstvene tabele, dok je Jedinstvo, nakon poraza, sada posljednjeplasirani tim prvenstva.