20/09/2024

Odigrana su četiri današnja meča drugog kola Prve lige FBiH za sezonu 2024/25, a jedan od zanimljivijih susreta odigran je u Olovu, gdje su se sastali Stupčanica i Gornji Rahić.

Stupčanica Olovo – Gornji Rahić 5:0

Na stadionu “Danac” u Olovu danas su se u okviru drugov kola Prve lige FBiH sastali timovi Stupčanice i Gornjeg Rahića.

Od početka pa do kraja ovog duela na terenu je u rezultatskom smislu postojao samo jedan tim, i to domaći tim, koji je nakon prvog poluvremena golom Karahmetovića imao prednost od 1:0, da bi u nastavku Stupčanica golovima Mehanovića u dva navrata, te Vazde i Bajrića došla do 5:0, a što je bio i konačni rezultat susreta.

Ovom pobjedom Stupčanica je sada na prvoj poziciji prvensrvene tabele, dok je Gornji Rahić poslije poraza sada posljednjeplasirani tim prvenstva.