15/09/2024

Odigran je prvi današnji susret petog kola Premijer lige BiH, susret u Sarajevu, između Željezničara i Sloga iz Doboja.

Željezničar Sarajevo – Sloga Doboj 1:1

Na stadionu “Grbavica” u Sarajevu večeras su se u okviru susreta petog kola Premijer lige BiH sastali Željezničar i Sloga iz Doboja, a ekipa portala sportskevijesti.com je posjetila ovo nogometno zdanje, i medijski popratila zanimljiv susret.

Ekipa Sloge je bolje otvorila meč, i kao plod toga gosti su postigli i pogodak u 21. minuti za vodstvo od 1:0, tačnije vlastitu mrežu zatresao je nogometaš Željezničara Odinaka, a što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku meča, u 58. minuti, Željezničar dolazi do pogotka i poravnanja rezultata na 1:1, strijelac je bio Krpić, a što se naposlijetku ispostavilo i kao krajnji epilog ovog duela.

Ovom podjelom bodova Željezničar je sada trećeplasirani tom prvenstvene tabele, dok je Sloga, sada na devetoj poziciji ovosezonskog prvenstva.