15/09/2024

Odigran je jedini susret današnjeg programa petog kola Premijer lige BiH, susret u Banjaluci između Borca i GOŠK-a iz Gabele.

Borac Banjaluka – GOŠK Gabela 3:0

Na Gradskom stadionu u Banjaluci večeras je odigran susret petog kola Premijer lige BiH između i Borca iz Banjaluke i GOŠK-a iz Gabele.

Nakon prvog poluvremena ovog duela nije bilo golova, a u nastavku Borac pogotcima Skurupa u 54. miniti, zatkm Grahovca u 56. miniti, te Kulašina u 73. minuti dolaze do 3:0, a taj rezultat se ispostavio i kao konačni na meču, uz podatak da je GOŠK meč završio sa igračem manje, s obzirom da je u 67. minuti crveni karton dobio Martić.

Ovom pobjedom Borac je sada na šestoj poziciji prvenstvene tabele, dok je GOŠK ostao posljednjeplasirani tim prvenstva.