19/09/2024

Odigran je posljednji susret šestog kola Premijer lige BiH, susret u Gabeli, između GOŠK-a i Željezničara iz Sarajeva.

GOŠK Gabela – Željezničar Sarajevo 0:3

Na stadionu “Perica Pero Pavlović” u Ganeli danas su se u okviru susreta šestog kola Premijer lige BiH sastali GOŠK i Željezničar iz Sarajeva.

Nakon prvog poluvremena ovog susreta nije bilo golova, uz podatak da je GOŠK u 17. minuti ostao sa igračem manje, s obzorkm da je, nakon intervencije iz VAR sobe, crveni karton dobio Mandić, a u nastavku gosti pogotcima Hiroša u 74. minuti, potom Krpića u 84. minuti, te Hiroša u 91. minuti dolaze do 3:0, što se ispostavilo kao konačni epilog ovog duela.

Želhezničar je ovom pobjedom sada na drugoj poziciji prvenstvene tabele, dok je GOŠK nakon poraza ostao posljednjeplasirani tim prvenstva.