22/09/2024

Odigran posljednji susret sedmog kola Premijer lige BiH, susret u Sarajevu, između Željezničara i Zrinjskog iz Mostara.

Željezničar Sarajevo – Zrinjski Mostar 0:2

Na stadionu “Grbavica” u Sarajevu večeras su se u okviru susreta sedmlg kola Premijer lige BiH sastali Željezničar i Zrinjski iz Mostara, a ekipa portala sportskevijesti.com je posjetila ovo nogometno zdanje, i medijski popratila zanimljiv susret.

Nakon prvog poluvremena ovog duela nije bilo golova, a u nastavku, u 65. minuti, Zrinjski dolazi do pogotka i vodstva od 1:0, strijelac je bio Mulahusejnović.

U 90. minuti gosti iz Mostara su postigli i drugi pogodak i povećali prednost na 2:0, strijelac je bio Ćavar, za ujedno i konačni epilog ovog duela.

Ovom pobjedom Zrinjski je sada na trećoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Željezničar poslije poraza sada četvrtoplasirani tim prvenstva.