24/09/2024

Odigran je i drugi susret današnjeg programa osmog kola Premijer lige BiH, susret u Gabeli između GOŠK-a i Veleža iz Mostara.

GOŠK Gabela – Velež Mostar 0:4

Na stadionu “Perica Pero Pavlović” u Gabeli večeras je odigran susret drugog kola Premijer lige BiH između GOŠK-a i Veleža iz Mostara.

Velež je bolje otvorio meč, i u 14. minuti golom Mlinarića uz jedanaesterca došao do prednosti od 1:0, da bi Mostarci u 20. minuti pogotkom Jevtovića stigli i do 2:0, te u 35. minuti novom golom Mlinarića i do 3:0, a što je bio i ishod prvog poluvremena, a u nastavku gosti u 49. minuti golom Mlinarića dolaze i do 4:0, što se ispostavilo i kao krajnji epilog ovog duela.

Ovom pobjedom Velež je sada na šestom mjestu prvenstvene tabele, dok je GOŠK nakon drugog kola sada posljednjepasirani tim prvenstva.